Коломийський медичний коледж ім. І.Франка

адреса: Івано-Франківська обл.
78200 м. Коломия
вул. Івана Франка, 14

тел: +38 (03433) 24450,
тел/факс: +38 (03433) 26947

e-mail: kolmedkol@gmail.com

Пожежна безпека в закладах освіти

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №948/2019 Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні

НАКАЗ 15.08.2016 №974 Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України

Пожежна безпека в закладі освіти

У Коломийському медичному коледжі відбулися такі події:

16 грудня 2019 року в Коломийському медичному коледжі відбулося об’єктове тренування на тему: “Дії органів управління, сил цивільного захисту, працюючого персоналу під час виникнення пожежі в приміщенні коледжу”. Під час тренування були присутні представники Коломийського МРВ УДСНС в Івано-Франківській області.

Для імітації осередку пожежі були застосовані таблички із кольоровим зображенням вибуху і полум’я.

Під час відпрацювання дій за ввідною “Пожежа” черговий викладач коледжу через 10 сек. включив систему оповіщення про екстренну евакуацію, повідомив про надзвичайну подію пожежно-рятувальну службу за телефоном 101, національну поліцію за телефоном 102, швидку невідкладну медичну допомогу за телефоном 103. Черговий зустрів підрозділи пожежно-рятувальної служби, національної поліції, що прибули за викликом та супроводжував їх до місця надзвичайної ситуації.

Черговий електрик коледжу через 40 сек. вимкнув електропостачання першого поверху навчального корпусу та кавові апарати.

Працівники коледжу через 1 хв. 15 сек. Приступили до гасіння пожежі з використанням 3 переносних вогнегасників.

Екстренну евакуацію працівників та студентів коледжу проведено за 2 хв. 47 сек. Евакуйовані виведені у безпечне місце за межі будівлі навчального корпусу коледжу. Викладачами проведено перевірку наявності студентів. Результати перевірки надані черговому. Загальна чисельність евакуйованих працівників, студентів та обслуговуючого персоналу складала 475 осіб.

Керівництво об’єктовим тренуванням було присутнє на місцях проведення практичних робіт, здійснювався контроль за діями працівників, оперативного залучення сил і засобів щодо реагування на надзвичайну ситуацію та гасіння пожежі.

Представниками ДСНС України було відмічено скоординовані та оперативні дії працівників Коломийського медичного коледжу імені І.Франка при проведенні об’єктового тренування.

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!