Коломийський медичний коледж ім. І.Франка

адреса: Івано-Франківська обл.
78200 м. Коломия
вул. Івана Франка, 14

тел: +38 (03433) 24450,
тел/факс: +38 (03433) 26947

e-mail: kolmedkol@gmail.com

Новини


Слідкуйте за оновленнями⚠️

Участь в Міжнародній конференції присвяченій питанням європейського досвіду у сфері професійної освіти.
26.04.21р. відбувся заключний захід проекту "Стандарти якості науково- обгрунтованої професійної освіти, індикатори EQAVET." Від Коломийського медичного фахового коледжу ім.І.Франка участь в конференції прийняли: директор коледжу Васкул В.П, заступник директора з навчально- виховної роботи Куничич Р.В., викладачі Дрогомирецький М.М., Куничич Н.Р., Васкул О.В.
Цей проект фінансується Erasmus+.
Загальна мета проекту - розробка принципів та індикаторів професійної освіти, заснованих на фактичних даних найкращих европейских практик.
Одним з найважливіших завдань у професійній освіті є підтримання відповідності між навчанням у закладі та потребами галузі. Отже, як наслідок - забезпечення випускникам професійного закладу стабільного місця праці та кар'єрних перспектив. Учасники Міжнародної конференції мали можливість спілкуватися та обмінюватися досвідом з представниками різних галузей, дослідниками, політиками та практиками.
У конференції приймали участь фахівці в галузі професійної освіти з 54 країн, зокрема: Й.Свенсон - Швеція, національне агентство вищої професійної освіти; Е.Янсов, М.Бааті - європейській фонд освіти; А.Гларос - Греція, національна організація професійної орієнтації; Н.Імані - віце-президент по глобальній освіті, Німеччина; А.Рашиді - керівник міжнародних проектів, директор департаменту міжнародної співпраці, Швеція; К.Фауршоу - експерт EQAVET, Данія; Р.Паркес, А.Френсіс - Великобританія; М.Спатафора - Італія.
За словами директора Коломийського медичного фахового коледжу ім.І.Франка Васкула В.П., участь у конференціях такого масштабу забезпечують платформу для обміну ідей та побудови академічної співпраці між фахівцями з різних регіонів світу, а також надають можливість поширення провідних практик та наукових досліджень в галузі професійної освіти.

Document


Міжнародний європейський університет пропонує онлайн курс з німецької мови, який допоможе не лише покращити знання мови, а й підготуватися до тестів.

Слідкуйте за оновленнями⚠️Про участь у літературному онлайн-марафоні, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка, “Єднаймо душі словом Кобзаря!”

У цьому році минає 207 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрастність його слова, мужність і пісенність його віршів пронизана самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу.

Початок весни для студентів Коломийського фахового медичного коледжу ім. І. Франка, які є шанувальниками літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле свого народу, зрозуміти сучасне буття й свою роль в ньому.

Представник студентського Парламенту, староста групи 3П3, член літературного коледжного гуртка “Спецкореспондент” Миронюк Віталія взяла участь у Всеукраїнському літературному онлайн-марафоні, присвяченому пам’яті Тараса Шевченка, “Єднаймо душі словом Кобзаря!”, які проводили 09 березня 2021 року Державна установа “Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти” разом з ВСП “Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ”.

Проведення марафону за участі студентської спільноти самоврядування коледжу сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молоді,патріотизму, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Шевченка.

Студентська молодь коледжу з великим натхненням завжди підтримує і активно долучається до участі у флеш-мобах, соціальних опитуваннях і проектах, літературних і професійних конкурсах, волонтерських акціях, конкурсах читців, які стали вже доброю традицією.

УВАГА!⚠️

9 ТА 10 БЕРЕЗНЯ – ТРАНСЛЯЦІЯ ЛІТЕРАТУРНОГО ОНЛАЙН-МАРАФОНУ «ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ!»
25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки

Упродовж 2021 року під егідою Міністерства Культури та інформаційної політики України в державі відбудеться серія заходів з нагоди 150-річчя ювілею видатної української письменниці і громадської діячки Лесі Українки.

Студентство та викладачі Коломийського медичного коледжу імені І. Франка активно долучилися до відзначення ювілейного року Лариси Косач-Квітки та популяризації її постаті.

Задля відзначення ювілейної дати, з метою вшанування пам'яті славетної письменниці, представники студентського Парламенту коледжу та активні учасники соціального проекту «Молодь за здоровий спосіб життя» створили цікаву відео- презентацію, в якій дослідили маловідомі факти з життя і творчості видатної мисткині.

Також в рамках Всеукраїнського мистецького проекту «Леся Українка: 150 імен» студенти нашого коледжу декламували свої улюблені вірші видатної культурної діячки Лариси Косач-Квітки.

Ювілейний 2021 рік - це нагода говорити про життя і творчість Лесі Українки, розкривати багатогранність її постаті, по-новому оцінити її роль і для історії і для формування свідомості українців.

Ювілейний 2021 рік - це можливість подивитися на багатогранність Лесі Українки, про яку Іван Франко писав, що нічого сильнішого з часів Шевченка він не бачив.

Проведення таких ювілейних заходів, особливо у молодіжному середовищі, мають на меті активізувати для сучасників ті грані біографії та численні різноманітні праці Лесі Українки, які й донині залишаються захоплевими та актуальними; підтверджують художньо-інтелектуальні зусилля видатної мисткині що спрямовані на створення системи цінностей які єднають українську культуру з європейським контекстом.

150 річчя від Дня народження Лесі Українки FacebookСтуденти закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання після 24 січня – позиція МОН


Шановні студенти, батьки та педколектив. У разі потреби допомоги практичного психолога у час карантинних обмежень звертайтеся онлайн.

Практичний психолог:

Бирчак Романа Любомирівна

Ел.адреса: romanap
ПРОТОКОЛ № 46 ПОЗАПЛАНОВОГО ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ від 30 жовтня 2020 року


Протокол №52

Протокол №52 ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ від 30 жовтня 2020 року

ПОРАДИ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ЩОДО НЕМЕДИЧНИХ (ТКАНИННИХ) МАСОК

ПОРАДИ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ЩОДО НЕМЕДИЧНИХ (ТКАНИННИХ) МАСОК

Онлайн-навчання для І курсу почнуться з 9:00 год. 07.09.2020р. Куратори груп нададуть додаткову інформацію.РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ (ОНОВЛЕНИЙ)на I с 2020-2021 н.р 1-2-3-4 курси


УВАГА⚠️!!!

1. МОН рекомендує присвятити перший урок COVID-19

МОН рекомендує присвятити перший урок COVID-192. Матеріали уроку про COVID-19 до 1-го вересня

Вчителі можуть скористатись матеріалами та планом інтерактивного уроку до 1 вересня щодо коронавірусної хвороби COVID-19 та правил безпечного навчання під час карантину. Урок розроблений ГС «Освіторія» в рамках кампанії «Школо, ми готові», яку реалізує ЮНІСЕФ Україна у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Матеріали допоможуть: пояснити учням нові правила поведінки під час навчання в умовах карантину; розвінчати міфи щодо COVID-19; ознайомити з правилами респіраторної гігієни; проінформувати про психологічну допомогу в разі тривожного стану через пандемію, ознайомити з алгоритмом дій. Комплекти матеріалів містять: презентації до уроку та вікторин матеріали для інтерактивних занять план уроку з описом активностей рекомендації для вчителів

Матеріали уроку про COVID-19 до 1-го вересняЗагальна презентація: Урок про COVID-19. Навчання в умовах карантину.


План інтерактивного уроку про COVID-19 ДО 1-го вересня
Лист МОН № 1/9-483 від 27.08.20 року

Лист МОН № 1/9-483 від 27.08.20 року Щодо проведення першого уроку в закладах загальної середньої освітиШКОЛО, МИ ГОТОВІ: МОН ТА ЮНІСЕФ ЗАПУСКАЮТЬ КАМПАНІЮ ПРО БЕЗПЕЧНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

ШКОЛО, МИ ГОТОВІ: МОН ТА ЮНІСЕФ ЗАПУСКАЮТЬ КАМПАНІЮ ПРО БЕЗПЕЧНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

Постанова МОЗ України №50 від 22.08.2020 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"

Постанова МОЗ України №50 від 22.08.2020

УВАГА⚠️!!! Лист МОН № 1/9-339 від 22.06.20 року Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року»

Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року»УВАГА⚠️!!! ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ЩОДО ОКРЕМИХ ПИТАНЬ ЗАВЕРШЕННЯ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ»

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 1/9-338 від 22 ЧЕРВНЯ 2020 Р. року ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ЩОДО ОКРЕМИХ ПИТАНЬ ЗАВЕРШЕННЯ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ»УВАГА!!!⚠️ АДМІНІСТРАЦІЯ КОЛЕДЖУ ПРОСИТЬ СТУДЕНТІВ РОЗРАХУВАТИСЯ ІЗ БІБЛІОТЕКОЮ (ПОВЕРНУТИ ПІДРУЧНИКИ) ДО НАПИСАННЯ ІСПИТУ КРОК М

⚠️А ТАКОЖ МАТИ ІЗ СОБОЮ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІД COVID-19

ДЯКУЄМО!!!


Рішення регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в Івано - Франківський області.

Протоколи:⚠️


Протокол № 24


Протокол_№ 16 ТЕБ іНС1470582331


Протокол № 18 комісії ТЕБ і НС83932857


Протокол № 19


Наказ МОЗ

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)


ПОСТАНОВА КМУ⚠️!!! Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. № 343

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. № 343

Наказ №722 - Додаток 6, Міністерство Охорони Здоров'я України


УВАГА⚠️!!! 17 БЕРЕЗНЯ О 18:30 ПОЧНЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ КУРСІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ НА ТК «РАДА» ТА YOUTUBE-КАНАЛІ МОН

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ КУРСІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ НА ТК «РАДА» ТА YOUTUBE-КАНАЛІ МОНУВАГА⚠️!!! Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19

Наказ МОН № 406 від 16.03.2020 року Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19УВАГА⚠️!!! До відома студентів, викладачів, адміністрації та робочого персоналу Коломийського медичного коледжу ім.І. Франка

УВАГА‼️ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН⛔️

Слідкуйте за оновленнями⚠️⚠️З 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року. Докладні рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.

Карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління: - дошкільної, - загальної середньої, - позашкільної, - професійної (професійно-технічної), - фахової передвищої, - вищої, - післядипломної освіти. Дане рішення Уряду є підставою для керівника закладу освіти видати наказ про запровадження карантину в закладі. Карантин триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

Лист Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.

З 12 БЕРЕЗНЯ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ТРИТИЖНЕВИЙ КАРАНТИН У ВСІХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ3 березня 2020 р. в рамках соціального проекту «Молодь за здоровий спосіб життя» в Коломийському медичному коледжі ім.І.Франка було проведено інформаційно-практичний тренінг:

«Профілактичні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СOVID-19 (координатор проекту: лікар-інфекціоніст Васкул О.В.).

Інформаційно-практичний тренінг було сфокусовано по-перше, на наданні повної інформації про коронавірус, оперативної інформації (станом на 2.03.2020р. лабораторно підтвердженої), а також останніх рекомендаціях ВООЗ та МОЗ України; по-друге, на поширенні практичної інформації, стандартів МОЗ, алгоритмів дій для медичних працівників при роботі з випадком, який відповідає визначенню СOVID-19.

Учасники соціального проекту студенти відділу «Лікувальна справа » :4Ф1 – Попелюк Христина, 4Ф2 – Агоштон Микола, 4Ф3 – Дробишева Ельвіра , 3Ф1 – Хім’як Вікторія , Пасічник Надія , Зданевич Віталія , Дубей Андрій; відділу «Сестринська справа » : 3М1 – Семчук Остап, Політов Петро- підготували оперативну інформацію про коронавірус.

В мультимедійній презентації яку продемонстрували учасники соціального проекту було відмічено що, 28 лютого по всій Україні у визначених медичних закладах почались навчання на випадок фіксації коронавірусу. Окрім того було зазначено, що медична система повністю готова на випадок фіксації коронавірусу: - в Україні є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисяч лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях та інфекційних боксах.

За даними МОЗ України приблизно з 10 березня в лабораторії нашої країни очікується надходження швидких тестів на виявлення коронавірусу. Швидкі тести відрізняються від тест-систем тим, що вони можуть використовуватися навіть поза межами лабораторії. Безпосередньо у ліжку хворого забирається біологічний матеріал , і лікар за 15 хв може виключити або встановити діагноз.

Звичайно, швидкі тести потребуватимуть подальшого підтвердження у лабораторії, проте вони можуть оперативніше визначати подальшу тактику поводження з хворим. Окрім того учасники Соціального проекту продемонстрували на практиці фахові компетентності та вміння працювати у команді у разі виявлення особи, яка відповідає визначенню випадку COVID – 19. Учасники Соціального проекту під час демонстрації практичних навичок дотримувалися стандартів медичної допомоги , які затверджені Наказом МОЗ України від 25.02.2020 № 552 "Про затвердження та впровадження стандартів медичної допомоги при коронавірусній хворобі 2019 (СOVID-19)"

Під час демонстрації засобів індивідуального захисту було проведено майстер-клас: - по виготовленню медичних масок багаторазового використання з достатньою повітропроникністю, внутрішні та зовнішні поверхні яких були чітко визначені; - проведено ознайомлення з респіраторним етикетом та гігієнічною обробкою рук антисептичними засобами на спиртовій основі; - демонстрація з розміщення та догляду за пацієнтом з COVID-19 в домашніх умовах (згідно вимог Наказу МОЗ України від 25.02.2020 № 552) До речі ,всі практичні навики, які демонстрували учасники Соціального Проекту, були виконані на сучасній мультимедійній комп`ютерній техніці та сучасному медичному обладнанні (медичні симулятори для навчання, доклінічні тренажери та манекени від OHIKO та MediNoVA).

Інформаційно-практичний тренінг «Профілактичні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СOVID-19», який відбувся в Коломийському медичному коледжі ім.І.Франка було проведено згідно Плану протиепідемічних заходів щодо запобіганню і поширенню на території Івано-Франківської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, затвердженого спільним наказом ДОЗ ОДА та ДУ «ОЛЦ МОЗ України» від 27.01.2020 року №31/8.

НАША СТОРІНКА У Facebook:

Коломийський медичний коледж ім.Івана Франка

Посилання на ресурси:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №31/2020 Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні З метою забезпечення додержання конституційних гарантій з реалізації права на освіту, створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти, формування у них належного рівня математичної компетентності, ураховуючи результати міжнародного дослідження якості освіти PISA щодо математичної компетентності здобувачів базової середньої освіти в Україні, постановляю:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №31/2020 Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні

Наказ МОЗ України від 24.01.2020 № 185 "Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)"

Наказ МОЗ України від 24.01.2020 № 185 "Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)"Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!