Коломийський медичний коледж ім. І.Франка

адреса: Івано-Франківська обл.
78200 м. Коломия
вул. Івана Франка, 14

тел: +38 (03433) 24450,
тел/факс: +38 (03433) 26947

e-mail: kolmedkol@gmail.com

Новини

УВАГА!!!⚠️ АДМІНІСТРАЦІЯ КОЛЕДЖУ ПРОСИТЬ СТУДЕНТІВ РОЗРАХУВАТИСЯ ІЗ БІБЛІОТЕКОЮ (ПОВЕРНУТИ ПІДРУЧНИКИ) ДО НАПИСАННЯ ІСПИТУ КРОК М

⚠️А ТАКОЖ МАТИ ІЗ СОБОЮ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІД COVID-19

ДЯКУЄМО!!!


Рішення регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в Івано - Франківський області.

Протоколи:⚠️


Протокол_№ 16 ТЕБ іНС1470582331


Протокол № 18 комісії ТЕБ і НС83932857


Протокол № 19


Наказ МОЗ

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)


ПОСТАНОВА КМУ⚠️!!! Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. № 343

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. № 343

Наказ №722 - Додаток 6, Міністерство Охорони Здоров'я України


УВАГА⚠️!!! 17 БЕРЕЗНЯ О 18:30 ПОЧНЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ КУРСІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ НА ТК «РАДА» ТА YOUTUBE-КАНАЛІ МОН

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ КУРСІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ НА ТК «РАДА» ТА YOUTUBE-КАНАЛІ МОНУВАГА⚠️!!! Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19

Наказ МОН № 406 від 16.03.2020 року Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19УВАГА⚠️!!! До відома студентів, викладачів, адміністрації та робочого персоналу Коломийського медичного коледжу ім.І. Франка

УВАГА‼️ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН⛔️

Слідкуйте за оновленнями⚠️⚠️З 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року. Докладні рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.

Карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління: - дошкільної, - загальної середньої, - позашкільної, - професійної (професійно-технічної), - фахової передвищої, - вищої, - післядипломної освіти. Дане рішення Уряду є підставою для керівника закладу освіти видати наказ про запровадження карантину в закладі. Карантин триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

Лист Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.

З 12 БЕРЕЗНЯ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ТРИТИЖНЕВИЙ КАРАНТИН У ВСІХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ3 березня 2020 р. в рамках соціального проекту «Молодь за здоровий спосіб життя» в Коломийському медичному коледжі ім.І.Франка було проведено інформаційно-практичний тренінг:

«Профілактичні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СOVID-19 (координатор проекту: лікар-інфекціоніст Васкул О.В.).

Інформаційно-практичний тренінг було сфокусовано по-перше, на наданні повної інформації про коронавірус, оперативної інформації (станом на 2.03.2020р. лабораторно підтвердженої), а також останніх рекомендаціях ВООЗ та МОЗ України; по-друге, на поширенні практичної інформації, стандартів МОЗ, алгоритмів дій для медичних працівників при роботі з випадком, який відповідає визначенню СOVID-19.

Учасники соціального проекту студенти відділу «Лікувальна справа » :4Ф1 – Попелюк Христина, 4Ф2 – Агоштон Микола, 4Ф3 – Дробишева Ельвіра , 3Ф1 – Хім’як Вікторія , Пасічник Надія , Зданевич Віталія , Дубей Андрій; відділу «Сестринська справа » : 3М1 – Семчук Остап, Політов Петро- підготували оперативну інформацію про коронавірус.

В мультимедійній презентації яку продемонстрували учасники соціального проекту було відмічено що, 28 лютого по всій Україні у визначених медичних закладах почались навчання на випадок фіксації коронавірусу. Окрім того було зазначено, що медична система повністю готова на випадок фіксації коронавірусу: - в Україні є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисяч лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях та інфекційних боксах.

За даними МОЗ України приблизно з 10 березня в лабораторії нашої країни очікується надходження швидких тестів на виявлення коронавірусу. Швидкі тести відрізняються від тест-систем тим, що вони можуть використовуватися навіть поза межами лабораторії. Безпосередньо у ліжку хворого забирається біологічний матеріал , і лікар за 15 хв може виключити або встановити діагноз.

Звичайно, швидкі тести потребуватимуть подальшого підтвердження у лабораторії, проте вони можуть оперативніше визначати подальшу тактику поводження з хворим. Окрім того учасники Соціального проекту продемонстрували на практиці фахові компетентності та вміння працювати у команді у разі виявлення особи, яка відповідає визначенню випадку COVID – 19. Учасники Соціального проекту під час демонстрації практичних навичок дотримувалися стандартів медичної допомоги , які затверджені Наказом МОЗ України від 25.02.2020 № 552 "Про затвердження та впровадження стандартів медичної допомоги при коронавірусній хворобі 2019 (СOVID-19)"

Під час демонстрації засобів індивідуального захисту було проведено майстер-клас: - по виготовленню медичних масок багаторазового використання з достатньою повітропроникністю, внутрішні та зовнішні поверхні яких були чітко визначені; - проведено ознайомлення з респіраторним етикетом та гігієнічною обробкою рук антисептичними засобами на спиртовій основі; - демонстрація з розміщення та догляду за пацієнтом з COVID-19 в домашніх умовах (згідно вимог Наказу МОЗ України від 25.02.2020 № 552) До речі ,всі практичні навики, які демонстрували учасники Соціального Проекту, були виконані на сучасній мультимедійній комп`ютерній техніці та сучасному медичному обладнанні (медичні симулятори для навчання, доклінічні тренажери та манекени від OHIKO та MediNoVA).

Інформаційно-практичний тренінг «Профілактичні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СOVID-19», який відбувся в Коломийському медичному коледжі ім.І.Франка було проведено згідно Плану протиепідемічних заходів щодо запобіганню і поширенню на території Івано-Франківської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, затвердженого спільним наказом ДОЗ ОДА та ДУ «ОЛЦ МОЗ України» від 27.01.2020 року №31/8.

НАША СТОРІНКА У Facebook:

Коломийський медичний коледж ім.Івана Франка

Посилання на ресурси:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №31/2020 Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні З метою забезпечення додержання конституційних гарантій з реалізації права на освіту, створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти, формування у них належного рівня математичної компетентності, ураховуючи результати міжнародного дослідження якості освіти PISA щодо математичної компетентності здобувачів базової середньої освіти в Україні, постановляю:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №31/2020 Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні

Наказ МОЗ України від 24.01.2020 № 185 "Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)"

Наказ МОЗ України від 24.01.2020 № 185 "Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)"Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!